2. - Лига Европа
  3. Еспаньол не се даде на Ференцварош, изравни в 96-ата минута (ВИДЕО)

Еспаньол не се даде на Ференцварош, изравни в 96-ата минута (ВИДЕО)

Испанците са сигурни за 1/8-финалите, унгарците трябва да бият Лудогорец

Еспаньол измъкна 2:2 при гостуването си на Ференцварош в мач от група "Н" на Лига Европа, където е и българският Лудогорец.

Унгарците пропуснаха дузпа, а в 90-ата минуута реализираха нова такава за 2:1. В 96-ата минута “папагалчетата” изравниха след попадение на Сержи Дардер. Така Ференцварош се нуждае от победа на българска земя, за да се класира за сметка на “орлите”.

Треньорът на барселонския тим Пабло Мачин даде шанс на много свои резервни футболисти.

Срещата в Будапеща започна с две добри спасявания на вратата на каталунците Диего Лопес - в петата и осмата минути. В 22-ата унгарците стигнаха до попадение. Сигер беше на точното място, за да отбележи, след като преди това топката беше срещнала гредата след изпълнение от пряк свободен удар. В 30-ата Пипа направи впечатляващ рейд и върна назад Мелендо, който насочи в мрежата за 1:1.

В 64-ата Исаел от състава на домакините удари греда. В 77-ата съдията назначи дузпа за унгарския тим. Диего Лопес парира след удара от 11-те метра на Исаел.
Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем