2. - Лига Европа
  3. Испански топ рефер ще свири Милан - Лудогорец

Испански топ рефер ще свири Милан - Лудогорец

Двубоят на "Сан Сиро" е в четвъртък

Испанският топ рефер Алберто Ундиано Майенко ще свири реванша между Милан и Лудогорец от елиминациите в Лига Европа. Италианците победиха с 3:0 в Разград, а в четвъртък 22:05 часа приемат разградчани.

Характерно за работата му е, че предпочита по свободната игра и често разговаря с футболистите преди да им покаже картони.

Майенко вече е свирил двубой на разградчани в Европа - 2:2 при гостуването на Виктория Пилзен през 2016 година. Тогава Кешерю изравни с гол в последните минути, а домакините имаха претенции за няколко отсъждания на испанеца.

Съдията обаче е по-познат у нас и от легендарните дузпи срещу Стяуа за първото влизане на Лудогорец в Шампионската лига, когато защитникът Козмин Моци прати разградчани в груповата фаза след феноменални намеси като вратар.
Прогноза: Лудогорец и Славия (Прага) разменят попадения

Мачът е от Лига Европа

Захари Сираков: Имам идея за Славия (Прага)

"Орлите" с първо домакинство в Лига Европа

Лудогорец обяви мерките за сигурност за Лига Европа

"Орлите" зоват за по-ранно идване на стадиона

Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем