2. - Лига Европа
  3. Краев не влезе при драматична загуба на Мидтиланд (ВИДЕО)

Краев не влезе при драматична загуба на Мидтиланд (ВИДЕО)

Дачаните загубиха с гол в последната минута при гостуване в Кипър

Божидар Краев остана резерва при загубата на неговия Мидтиланд с 2:3 при гостуването на кипърския Аполон (Лимасол) в Лига Европа.

Домакините откриха резултата в 15-та минута с гол на Карис Кириаку. 22-годишният халф се разписа с хубав далечен шут извън наказателното поле.

Дачаните изравниха в 38-та минута с гол на Александър Сьорлот, който реализира с глава след центриране отляво.

Кипърците поведоха отново в 69-та минута с гол на Рибейро Сантана. Бразилецът вкара с топовен шут отблизо. Мидтиланд отново изравни след 5 минути. Сьорлот вкара втория си гол след хубава индивидуална акция.

Аполон обаче удари за трети път в последните секунди. В 91-та минута защитникът Йоанис Питас донесе важния успех с гол за 3:2.

Мидтиланд обаче има два гола на чужд терен, които може да се окажат ключови за реванша в Дания след седмица.
Прогноза: Лудогорец и Славия (Прага) разменят попадения

Мачът е от Лига Европа

Захари Сираков: Имам идея за Славия (Прага)

"Орлите" с първо домакинство в Лига Европа

Лудогорец обяви мерките за сигурност за Лига Европа

"Орлите" зоват за по-ранно идване на стадиона

Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем