2. - Лига Европа
  3. Локо Москва отнесе Щурм и продължава напред в Лига Европа (видео)

Локо Москва отнесе Щурм и продължава напред в Лига Европа (видео)

Руснаците биха с 3:1 и заедно с Андерлехт ще участват във фазата на директните елиминации

Руският Локомотив (Москва) спечели на свой терен срещу Щурм (Грац) с 3:1 и ще играе във фазата на директните елиминации във втория по сила клубен турнир на Стария континент – Лига Европа.

След нулева първа част руснаците излязоха напред в  62-ата минута, когато Майкон засече с плонж една топка в мрежата на гостите за 1:0. Само две минути по-късно Флориан Кайнц възстанови статуквото с попадение за 1:1.

Въпреки това ветеранът Дмитри Сейчов пак даде предисмтво на „железничарите” с гол от дузпа, а всичко свърши минута преди изтичането на редовното време – Денис Глушаков подпечата победата с 3:1.

В класирането Локо Москва събра 12 точки и се израв2ни на върха с Андерлехт поне до края на мача на белгийците. Щурм остава трети с 3 точки.