2. - Лига Европа
  3. Лоши новини за ЦСКА - Апостол Попов под въпрос за първия мач със Стяуа

Лоши новини за ЦСКА - Апостол Попов под въпрос за първия мач със Стяуа

Бранителят е с травма, която може да попречи на Милен Радуканов да разчита на играча за срещата в Букурещ

Лоша новина достигна до столичния колос ЦСКА броени дни преди първия мач на „червените” от Лига Европа срещу Стяуа. Отборът на Милен Радуканов гостува в Букурещ в четвъртък, а неприятното за него и всички фенове на ЦСКА е, че под въпрос за срещата е централният бранител Апостол Попов. Причината, поради която той може да отсъства, е контузия в лявото коляно, която може и да му попречи да брани фланелката на „червените” и да им помогне да си тръгнат с позитивен резултат от първия мач срещу Стяуа.

Попов не бе част от футболистите, взели участие в днешната тренировка на „червените”.

Все още не е ясно кой ще бъде заместник на Попов, при положение, че той не може да участва в двубоя. Един от вариантите за място в средата на отбраната е новото попълнение Денис Халилович.

Програмата на ЦСКА за утре предвижда тренировка, която ще е с начален час 10:30.

Прогноза: Лудогорец и Славия (Прага) разменят попадения

Мачът е от Лига Европа

Захари Сираков: Имам идея за Славия (Прага)

"Орлите" с първо домакинство в Лига Европа

Лудогорец обяви мерките за сигурност за Лига Европа

"Орлите" зоват за по-ранно идване на стадиона

Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем