2. - Лига Европа
  3. Лудогорец узна следващия си съперник в Европа (ВИДЕО)

Лудогорец узна следващия си съперник в Европа (ВИДЕО)

Вижте с кой отбор ще спорят шампионите в Лига Европа

Българският шампион Лудогорец приключи участието си в Шампионската лига след загубата с 0:1 от МОЛ Види вчера. "Орлите" обаче получават шанса да продължат във втория по сила турнир на УЕФА - Лига Европа, а вече е ясен и съперникът им в третия предварителен кръг на надпреварата и това е босненския Зрински (Мостар), който отстрани малтийския Валета.

Шампионът на Босна и Херцеговина също започна участието си в Европа от Шампионската лига, но отпадна още в първия предварителен кръг от Спартак (Търнава). Сега обаче тимът на Анте Мише успя да прескочи малтийския Валета и да си уреди среща с Лудогорец.

Първият двубой между Зрински и Валета бе завършил при резултат 1:1 в Босна. Днес обаче тимът успя да стигне до успех с 2:1 като гост и с общ резултат 3:2 се класира за следващата фаза.

Хрвойе Баришич откри резултата за гостите в 30-ата минута, но Стив Борг изравни в 56-ата. Междувременно Зрински бе останал с човек по-малко, след като Марин Галич бе изгонен за втори жълт картон в 50-ата минута. Въпреки това босненците вкараха толкова нужният им втори гол в 67-ата минута чрез Милош Филипович и така елиминираха своя съперник.
Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем