3. Манолев падна в Сибир

Манолев падна в Сибир

ПСВ със загуба в първия плейоф от Лига Европа, фатална грешка на българина

Първият мач от плейофите на Лига Европа бе с българско участие.

Националът Станислав Манолев изигра цял мач за клубния си ПСВ Айндховен при визитата на Сибир. Двубоят завърши 1:0 в полза на руския клуб, а победният гол бе отбелязан в даденото продължение на срещата.

През първата част двата отбора останаха в намален състав. Първо Франсиско Родригес от състава на ПСВ бе изгонен с директен червен картон в 39-ата минута, а в 42-ата Игор Шевченко от Сибир, а не Андриий (играещ за Динамо Киев), получи втори жълт картон.

Срещата вървеше при нулево равенство. Във втората минута от даденото продължение обаче Дегтярев вкара за 1:0. Именно Манолев допусна сериозна грешка при тази ситуация, след като се опита непохватно да изчисти едно дълго центриране на бившия играч на Славия Стив Ренет отляво, но се размина с топката.

Реваншът е следващата седмица на в Айндховен.

Междувременно Станимир Стоилов прати повиквателна на Манолев за първите евроквалификации на „лъвовете” – с Англия и с Черна гора.

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем