2. - Лига Европа
  3. Моци: Всичко може да се случи

Моци: Всичко може да се случи

"Те дойдоха тук без много играчи, но и тези които играха показаха, че се справят"

Защитникът на Лудогорец Козмин Моци коментира неприятната загуба срещу Истанбул Башакшехир. Отборът от Истанбул се наложи с 2:1 в Разград в мач от груповата фаза на Лига Европа.

"През първото полувреме трябваше да играем по-добре. През второто полувреме имахме малшанс. Знаехме, че те са добър отбор. Те дойдоха тук без много играчи, но и тези които играха показаха, че се справят.

През първото полувреме допуснахме два гола, защото изчаквахме и играхме на контраатака. През второто полувреме се видя, че спокойно можеше да вземем трите точки. В Германия срещу Хофенхайм може да се случи всичко“, коментира Моци.
Прогноза: Лудогорец и Славия (Прага) разменят попадения

Мачът е от Лига Европа

Захари Сираков: Имам идея за Славия (Прага)

"Орлите" с първо домакинство в Лига Европа

Лудогорец обяви мерките за сигурност за Лига Европа

"Орлите" зоват за по-ранно идване на стадиона

Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем