2. - Лига Европа
  3. НЕВЕРОЯТНО! Йънг Бойс е на 1/16-финал в ЛЕ след безумна драма срещу Клуж

НЕВЕРОЯТНО! Йънг Бойс е на 1/16-финал в ЛЕ след безумна драма срещу Клуж

Вижте и как се разви срещата

Невероятна драма в последните минути класира отбора на Йънг Бойс напред в елиминациите на Лига Европа. Швейцарският тим губеше с 0:1 срещу румънския Клуж в двубой от група А на надпреварата, но в добавеното време стигна до пълен обрат и в крайна сметка завърши на второто място с актив от 10 точки.

В другия двубой от групата ЦСКА-София надви Рома у дома с 3:1, но остана последен в потока с пет точки, колкото има и Клуж, като и двата тима приключват участието си.Швейцарският тим имаше нужда само от точка, за да продължи напред, докато румънците трябваше да спечелят задължително, за да ги изпреварят.

Всичко вървеше по план за Йънг Бойс до 86-ата минута, когато Габриел Дебелюх откри резултата. До гола се стигна след грешка при изнасянето на топката. В наказателното поле на швейцарците настъпи суматоха, последва удар, който се отрази в гредата, но при добавката Дебелюх се възползва.

В добавеното време вратарят на Клуж получи червен картон за удар в главата на футболист на Йънг Бойс. Зад топката застана Нсаме, който не сбърка за 1:1. Две минути по-късно Гаудино направи 2:1 след бърза контраатака. До края на мача реферът показа нови два червени картона, като първо изгони Нсаме от домакините, а след това и Джокович от гостите.

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем