2. - Лига Европа
  3. Португалец ще свири първия мач на Литекс в Лига Европа, исландец за Берое

Португалец ще свири първия мач на Литекс в Лига Европа, исландец за Берое

И двата отбора гостуват в четвъртък от 19 часа съответно на Йелгава в Латвия и на Атлантас в Литва

Португалският рефер Тиаго Мартинс ще свири първия мач на Литекс в Лига Европа през новия сезон. Негови асистенти ще бъдат Луис Кампос и Педро Мигел Мота Алмейда също от Португалия.

На 2 юли /четвъртък/ ловчанлии гостуват на латвийския Йелгава на стадиона в едноименния град. Началният час на мача е 19:00, а реваншът е на 9 юли в Ловеч от 20:45.

Берое също започва в Лига Европа на 2 юли от 19:00 часа. Отборът на Петър Хубчев гостува в Литва на Атлантас на стадиона в Клайпеда.

Исландецът със сложното име Вилялмур Тораринсон е назначен от УЕФА за главен съдия. Ще му помагат Гилфи Мар Сигурдсон и Брингеир Валдимарсон – също исландци. Реваншът е на 9 юли в Стара Загора, но точният начален час още не е обявен официално.
Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем