2. - Лига Европа
  3. ПСВ показа на Ботев (Пд) как се бие Санкт Пьолтен

ПСВ показа на Ботев (Пд) как се бие Санкт Пьолтен

Холандците отстраниха австрийския тим с общ резултат 4:2 и ще играят в плейофите на ЛЕ

ПСВ Айндховен ще играе в плейофите за влизане в турнира Лига Европа, след като отстрани Санкт Пьолтен с общ резултат 4:2.

„Филипсите” спечелиха минимално домакинството си преди седмица срещу отбора, отстранил Ботев (Пловдив) в миналия кръг, а сега се наложиха с 3:2 и така се класираха за следващата фаза.

Резултатът в Австрия бе откри от младока Юрген Локадия в 28-ата минута и това позволи на гостите да се оттеглят на почивка с минимална преднина.

Десетина минути след подновяването на играта обаче добре познатия у нас Даниел Севоя възстанови равенството и даде надежди за домакините, подвизаващи се във втора австрийска дивизия.

Те обаче бяха попарени от холандския национал Мемфис Депай, който в 69-ата минута отново даде преднина на гостите, които вкараха за 3:1 в ответната си атака чрез лятното попълнение Люк де Йонг и така сложиха точка на спора, но не и на мача, защото в последната минута на редовното време Константин Кершбаумер направи загубата на домакините по-почетна.

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем