2. - Лига Европа
  3. Рапид Букурещ се разправи с кошмара на Локо София

Рапид Букурещ се разправи с кошмара на Локо София

Румънците наказаха Шльонск с 3:1 в Полша

Полският Шльонск (Вроцлав), който отстрани с дузпи родния Локомотив София, е на крачка от отпадане от Лига Европа. Поляците откриха в 16-ата минута чрез Мила, който създаде много проблеми и на столичните „железничари”.

Това попадение не смути гостите и те изравниха само 8 минути по-късно, когато точен бе Григорие. Нещо повече, до края на полувремето Рапид поведе с гол на Роман в 34-ата минута и показа, че няма проблемите на Локо София в атака.

През втората част гостите повече дебнеха съперника и дочакаха своя момент в 79-ата минута. Апостол вкара трети гол за тима от Букурещ и предреши до голяма степен крайния изход в двубоя. Все пак след седмица Шльонск ще опита да стори невъзможното и да се върне в играта след загубата с 1:3 у дома.

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем