2. - Лига Европа
  3. Рубин и ПАОК отчетоха реми в Казан

Рубин и ПАОК отчетоха реми в Казан

Двата тима си поделиха точките след 2:2

Отборите на Рубин (Казан) и гръцкия ПАОК си поделиха точките, след като завършиха наравно 2:2 в мача от груповата фаза на турнира Лига Европа.

Срещата от група „А” на надпреварата се игра на „Стадион Централний” в Казан, на който гостите успяха да поведат в 23-ата минута чрез румънеца Лазар и така показаха, че искат да не загубят пета поредна визита в европейските клубни турнири.

Малко след почивката обаче домакините от Рубин възстановиха равенството. В 53-ата минута точен в тяхна полза бе Хаедо Валдес, а в 66-ата колегата му в атака Дядюн също се разписа и така момчетата на Курбан Бердиев осъществиха пълен обрат.

Крайният резултат бе оформен от един от четиримата гърци в състава на гостите Георгиос Фотакис, разписал се девет минути преди края на редовните 90.

Така Рубин остана лидер в потока с 4 точки от два мача, докато ПАОК е втори с две. Другият мач от групата е тази вечер и противопоставя Тотнъм на Шамрок Р.