2. - Лига Европа
  3. Треньорът на АЕК: Ще ни бъде много трудно срещу Лудогорец

Треньорът на АЕК: Ще ни бъде много трудно срещу Лудогорец

Ираола се оплака от много контузени

Старши треньорът на АЕК Ларнака Андони Ираола заяви, че срещу Лудогорец възпитаниците му ги очаква много труден мач.

В събота момчетата на испанеца се наложиха с 3:0 над Докса у дома. Това бе трети пореден шампионатен успех за АЕК, който изостава с 5 точки от лидерите в Кипър Аполон и АЕЛ, но има и мач по-малко. Победата над Докса дойде в заключителния четвърт час.

“Знаехме, че няма да ни е леко. Най-трудно бе да не позволим на противника да ни контраатакува. През първата част трудно намирахме свободни пространства, но през втораат съумяхме да вкараме три гола.

Резултатът 3:0 лъже, защото имахме трудности. Но въпреки всичко съм доволен от момчетата”, каза бившият бранител на Атлетик Билбао.

Той посочи, че има много проблеми с контузени състезатели.

“Не знам дали ще мога да ползвам Марио Антониадес в четвъртък. Срещу Лудогорец ще бъде още по-трудно.

Освен това трябва да видим дали Акорон ще попадене в групата, защото той има проблеми. Същото се отнася и за Касас и Мойсов. Надявам се те да успеят да се възстановят. В противен случай наистина ще е трудно”, каза Ираола.

Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем