2. - Лига Европа
  3. Треньорът на Спортинг: Резултатът от първия мач няма значение, играем за победа

Треньорът на Спортинг: Резултатът от първия мач няма значение, играем за победа

Студът не ни плаши, отсече Пауло Сержио

Треньорът на Спортинг (Лисабон) Пауло Сержио заяви на официалната пресконференция преди мача с Левски в четвъртък, че лисабонските лъвове ще подходят максимално сериозно към последния двубой от груповата фаза на Лига Европа. Той изтъкна, че резултатът от първия мач (5:0 в полза на Спортинг) няма никакво значение, и гостите ще се хвърлят за победа.

„Ще бъде труден двубой. Левски е много добър отбор. Подхождаме с респект към тях, не мисля въобще за първия мач от Лисабон. В първия мач имахме много добър коефициент на полезно действие, но това няма никакво значение, трябва да се концентрираме върху този мач. Ще се опитаме да спечелим”, каза Сержио, предаде директно Novsport.com.

По информация на Novsport.com португалците изобщо няма да си дават зор в утрешния мач от 20:00 ч на стадион „Георги Аспарухов”.

За Спортинг няма да играят няколко основни играчи: Даниел Карисо, Лиедсон, Педро Мендеш и Матиас Фернандес. В групата от 20 футболисти на португалския гранд обаче са включени опитният полузащитник Маниш, черногорският офанзивен халф Симон Вукчевич и нападателят Елдер Пощига.

„Вярно е, че ще дам почивка на някои футболисти, но това не е свързано с лошото време. Не мисля, че условията ще бъдат проблем за нас”, вярва Сержио.

Леката тренировка, която проведоха португалците може да видите във видеото по-долу, а фотогалерия от официалното занимание вижте ТУК.

Лудогорец обяви мерките за сигурност за Лига Европа

"Орлите" зоват за по-ранно идване на стадиона

Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем