2. - Лига Европа
  3. Ялов Юнайтед забуксува и в Европа (ВИДЕО)

Ялов Юнайтед забуксува и в Европа (ВИДЕО)

"Червените дяволи" без удар към вратата повече от час игра, стигнаха само до 0:0 срещу АЗ Аалкмар

Английският гранд Манчестър Юнайтед стигна само до 0:0 при гостуването си на АЗ Аалкмар във втория кръг на Лига Европа. "Червените дяволи" показаха крайно незадоволителна игра, като пълната доминация в мача беше за домакините и само добрата игра на Де Хея ги лиши от трите точки в мача.

Първото по-опасно положение в мача дойде чак в 15-та минута, когато Одриси на два пъти застраши Де Хея, но испанецът се справи с опасността. В 32-та минута Влаар също пробва точността на изстрела си, но отново без успех.

Манчестър Юнайтед завършиха първата част без нито един изстрел по посока на Бизот. Солскяер трябваше да чака до 67-та минута, когато Гомес най-накрая записа удар към противниковата врата.

Последваха нови опасни атаки на холандците, където Виджнадал и Идриси отправиха силни удари и само отличният рефлекс на Де Хея спаси вратата на гостите от гол.

Малко преди края Рашфорд и Лингард развиха първите по-опасни атаки за гостите, но и те не бяха достатъчни нещо повече от точка. Така Манчестър Юнайтед вече има 4 точки от двата си мача и заемат второто място зад Партизан, който е със същия актив. АЗ пък спечелиха първата си точка в групите този сезон.

Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем