2. - Лига Европа
  3. Звезда на Брага под въпрос за Лудогорец

Звезда на Брага под въпрос за Лудогорец

От началото на сезона Соуса има 5 гола в 5 мача

Един от нападателите на Брага - Диего Соуса може да пропусне двубоя с Лудогорец в четвъртък. Играчът получи контузия в мача за Купата на Португалия срещу Сан Мартиньо.

От началото на сезона Соуса има 5 гола в 5 мача, като се разписа и при 2:1 с Хофенхайм в Германия.

Същевременно клубът изрази солидарността си с жертвите на пожарите, които през уикенда отново атакуваха португалската територия. 3700 пожарникари се борят срещу 26 големи пожара в централната и северната част на страната. Загинали са 27 души.

Пламъците са достигнали и до Брага, където ще играе Лудогорец в четвъртък. Общинският авариен план е бил активиран заради благоприятните условия за пожари и възможни наводнения след дъжда, който се очакваше вчера и днес.
Прогноза: Лудогорец и Славия (Прага) разменят попадения

Мачът е от Лига Европа

Захари Сираков: Имам идея за Славия (Прага)

"Орлите" с първо домакинство в Лига Европа

Лудогорец обяви мерките за сигурност за Лига Европа

"Орлите" зоват за по-ранно идване на стадиона

Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем