2. Литекс
  3. Откровеният Десподов: Левски имаше повече положения, добре, че не победиха

Откровеният Десподов: Левски имаше повече положения, добре, че не победиха

Нищо не ми е трепвало при гола, даже исках да вкарам два гола, заяви нападателят, който донесе точка на Литекс

Младият нападател на Литекс Кирил Десподов си призна чистосърдечно след 2:2 с Левски на „Герена”, че „сините” са играли по-добре и са имали повече положение и той само може да се радва, че ловчанлии си тръгнаха с точка след негов изравнителен гол от резервната скамейка.

"Левски игра много по-добре от нас през първото полувреме, ние се защитавахме, такава беше тактиката. Виждате, че второто полувреме излязохме малко по-напред и като почнахме да пресирахме на Левски беше по-трудно и почнаха да ритат топката. Мисля, че второто полувреме беше малко по-добре за нас, но те имаха много повече положения, но добре, че не победиха”, коментира Десподов след двубоя пред „Нова телевизия”.

Нападателят обясни ситуацията при своя гол и каза, че не се притеснява, че все още не играе редовно като титуляр.

"При гола аз му викнах на Малинов, той ме видя, нищо не ми е трепвало, просто погледнах къде е вратарят и обърнах топката в другия ъгъл. Влезнах агресивно, исках да отбележа гол, не само един, а два, отбелязах един гол. Надявам се да продължавам да вкарвам в следващите мачове, следващите два мача и през втория полусезон. По принцип на един млад играч нормално да му влияят по медиите като пишат, но аз си чакам моя шанс. Аз съм здраво стъпил на земята и чакам моя шанс от треньора, когато ме пускат, влизам и играя. Опитвам се да покажа какво мога. За мен не е проблем да вляза като резерва. Надявам се да играя цял мач, но така е решил треньорът", сподели роденият в Кресна стрелец.

Литекс се справи със Спартак (Плевен) на стадиона в Ловеч

"Оранжевите" спечелиха с 3:1

Официално: Берое и Янтра с най-солени глоби от БФС

Вижте всички решения на Дисципа

ОБЗОР: Хебър зарадва с победа Ники Митов в мач №100 на специалиста и поведе във Втора лига

Миньор взе само точка в Разград, вижте всички резултати от днешните мачове

ОБЗОР: Етър превзе върха във Втора лига с гол в 93-ата минута

Спартак (Варна) се възползва от грешките на Миньор и Хебър, вижте всички резултати, голмайстори и класиране

ЦСКА победи Литекс в контрола, Бисмарк се завърна с два гола

Мухар и Вилдсхуд също се разписаха за "червените"

ОФИЦИАЛНО: Съобщиха кога ще е най-старото столично дерби

Вижте датите и часовете на мачовете Славия – Левски и ЦСКА – ЦСКА 1948, както и програмата за следващия кръг във Втора лига