2. Локомотив (Пд)
  3. Даксон и Еспиноза под въпрос, Лукич и Компанучи аут

Даксон и Еспиноза под въпрос, Лукич и Компанучи аут

На "Лаута" все още чакат работните визи на двамата и днес до късно вечерта ще имат готовност за картотекирането им

Треньорът на Локо Пд Канатларовски все още не знае дали ще може да разчита на Даксон и Карлос Еспиноза за мача с Локо Сф. На "Лаута" все още чакат работните визи на двамата и днес до късно вечерта ще имат готовност за картотекирането им. Наставникът призна, че заради неяснотата около Даксон е готов с няколко варианта за стартова едина-десеторка.

Железничарското дерби със сигурност пропуска Юнес Бенжелюн, въпреки че защитникът напредва с възстановяването си след контузия. Локо Пд няма да разчита и на Пабло Компанучи и Ненад Лукич.

Базил де Карвальо пък се превърна в герой за националния отбор на Гвинея-Бисау. 30-годишният голаджия отбеляза две попадения при победата с 4:1 над Екваториална Гвинея. Приятелският мач се игра в Лисабон. Базил се разписа за 2:0 в 25-ата минута, а веднага след началото на второто полувреме увеличи резултата на 4:0.