2. Локомотив (Пд)
  3. Костадин Ангелов: Бяхме по-добри от Локомотив

Костадин Ангелов: Бяхме по-добри от Локомотив

„Пловдивчани незаслужено изравниха резултата”, отсече Лаптопа

Наставникът на Пирин Костадин Ангелов-Лаптопа бе видимо недоволен от равенството 1:1 в домакинството на Локомотив (Пловдив) от 11-ия кръг на „А” група, съобщи кореспондент на Novsport.com.

Благоевградчани успяха да поведат в края на първото полувреме, но допуснаха да се стигне до ремито през втората част след центриране от пряк свободен удар.

„Искам първо да кажа, че според мен, Локомотив незаслужено изравни резултата”, категоричен бе наставникът на „орлетата”.

„Не е нормално да допускаме подобни грешки от статични положения, при положение, че на почивката обърнах внимание именно на този компонент от играта.

Бях убеден, че няма да имаме проблеми от игрова ситуация, защото се справихме перфектно с опазването на Здравко Лазаров и неутрализирахме основните оръжия на пловдивчани.

Видя се, че ние сме по-добрият отбор на терена, въпреки големите заплати в Локомотив. Не смятам, че имаме проблеми от статични положения, даже напротив.

Преди да оглавя Пирин, отборът допусна 5-6 гола от подобни статични положения, но след като наложих зоновата защита, нещата се пооправиха. Разбира се, има още върху какво да работим”, поясни в допълнение Ангелов.

Пенев след болезненото 3:3: Доволен съм