2. Локомотив (Пд)
  3. Локо (Пд) хвърля всички сили да спре подхода на Лудогорец към дубъл

Локо (Пд) хвърля всички сили да спре подхода на Лудогорец към дубъл

Лудогорец няма победа на "Лаута" в последните си три визити

Шампионът Лудогорец гостува на Локомотив (Пд) в четвъртфиналите за Купата на България днес от 20:00 на „Лаута”. Главен съдия ще бъде Ивайло Стоянов от Петрич.

Стадион „Локомотив” е сред най-неприятните за разградчани, които записаха две загуби и едно реми в последните си три визити на него.

Георги Дерменджиев не може да разчита на контузените Светослав Дяков и Владислав Стоянов, а ако даде почивка на Йордан Минев, това ще значи, че Лудогорец излиза с 11 чужденци за четвъртфинала.

Едуард Ераносян се изправя срещу бившия си клуб и ще има допълнителна мотивация да спре „орлите” по пътя към домашен дубъл.

Двата отбора се срещнаха два пъти този сезон в първенството – 2:2 в Пловдив и 1:0 за Лудогорец в Разград.

Снощи Ботев (Пд) стана първият полуфиналист след успеха с 1:0 в Благоевград срещу Пирин. Днес от 15:30 играят Литекс и Черно море, а последният участник в топ 4 ще стане ясен в четвъртък след мача Верея – Дунав.