2. Локомотив (Пд)
  3. Локо (Пд) победи Марек пред погледа на Коко Динев (ВИДЕО)

Локо (Пд) победи Марек пред погледа на Коко Динев (ВИДЕО)

„Смърфовете” се наложиха с 2:0 над новака в А група

Локомотив (Пловдив) победи Марек в контрола, която се проведе в Банско, където и двата тима са на подготвителен лагер. „Смърфовете” се наложиха с 2:0, а на стадиона присъства и собственика на клуба Константин Динев.

Локо (Пд) вкара по един гол във всяко полувреме. Точни бяха Бранимир Костадинов и Славчо Шоколаров. Марек също имаше възможност да отбележи гол, но Йордан Господинов запази вратата си суха.

Двубоят започва в 11 ч. и бе изгледан от около 80 човека. Това бе третата контролна среща за тима, воден от старши треньора Емил Велев. До този момент пловдивчани победиха македонския Белица с 6:0 и малтийския Моста с 3:1.

Новакът в А група Марек пък игра срещу ЦСКА и Шкендия, като и двете проверки бяха загубени от момчетата на Антон Велков. Следващата контрола на дупничани е на 2 юни, сряда, срещу Черно море.

Съставите на двата отбора:

Локомотив Пловдив: Йордан Господинов, Петър Атанасов, Валери Георгиев, Димитър Мичков, Раде Дуглич, Марко Ристич, Георги Вълчев, Богомил Дяков, Ели Маркес, Бранимир Костадинов, Здравко Лазаров-капитан.

След почивката влязоха: Славчо Шоколаров, Георги Никифоров, Александър Якимов, Цветан Варсанов;

Марек: Емил Михайлов, Денис Пидев, Венци Бонев, Милен Лахчев-капитан, Борис Николов, Димитър Андонов, Мартин Димитров, Светослав Диков, Петър Тончев, Димитър Стоилов, Димитър Димитров.

След почивката влязоха: Пламен Младенов, Георги Стоичков, Кристиян Петков, Анатоли Тодоров, Емил Виячки.

Главен съдия: Драган Стойков от Благоевград

Пенев след болезненото 3:3: Доволен съм