2. Локомотив (Пд)
  3. Локо (Пд) победи Верея при преставянето на отбора

Локо (Пд) победи Верея при преставянето на отбора

Голмайстор стана Зоран Балдовалиев от пряк свободен удар

Локомотив (Пловдив) победи с 1:0 Верея в контролна среща, играна на стадиона в пловдивския парк "Лаута". С този двубой "черно-белите" представиха пред своите фенове състава си за новия сезон на "А" група.

Домакините първи можеха да отбележат гол в 16-а минута на срещата, когато Бирсент Карагарен овладя добре топката на удобна позиция, но я прати над вратата. До почивката и двата съперника не успяха да създадат чисто голови положения.

През второто полувреме домакините започнаха по-напористо и в 52-та минута след атака на Мартин Камбуров и Герги Вълчев топката попадна в Бирсент Карагарен, която обаче стреля неточно. В 63-а минута Зоран Балдовалиев излезе на удобна позиция, но прати топката в аут. Все пак Зоран Балдовалиев в 71-ата минута отбеляза от пряк свободен удар единствения гол в мача, фиксирайки крайното 1:0 за Локомотив (Пд).