3. Локо Пд пожела македонски национал

Локо Пд пожела македонски национал

Треньорът Драган Канатларовски поиска нападателя на Вардар Скопие Филип Ивановски

Локомотив Пд ще се опита да привлече нападателя на Вардар Скопие и македонския национален отбор Филип Ивановски. Спортният директор на пловдивчани Бранко Милованович ще наблюдава на живо неговите изяви в европейската квалификация между отборите на Македония и Словакия днес. Футболистът е предложен на ръководството на Локо от треньора на тима Драган Канатларовски.

Ивановски е роден на 1 май 1985 г. и е висок 186 см. Той е част от тима на Вардар от началото на настоящия сезон и вече има на сметката си 5 гола в 8 мача в първенството на Македония. Преди това нападателят е носил екипите на кипърския Етникос (15 мача, 1 гол) и полския Полония Варшава (44 мача, 14 гола). За своята родина е изиграл 6 мача, в които се е разписал веднъж.

В същото време футболистите на Локомотив Пловдив направиха възстановителна тренировка след приятелския мач срещу Дървена звезда (2:2). След нея Драган Канатларовски пусна възпитаниците си в почивка до утре, когато отборът започва подготовката си за домакинството на Светкавица от поредния кръг в първенството.