2. Локомотив (Пд)
  3. Локо (Пд) загря за Видима с двустранна игра

Локо (Пд) загря за Видима с двустранна игра

Коко Динев гледа "черно-белите"

Три дни преди първия си двубой от първенството футболистите на Локо Пд направиха двустранна игра.

„Смърфовете” спретнаха интересно мачле на централния терен на „Лаута”, което се игра в две полувремена по 30 минути. Срещата протече под зоркия поглед на Христо Бонев, като освен да бистри титулярите за гостуването на Видима, Зума успя да се справи почти без грешка и със задълженията си на съдия.

Двустранната игра замести отчасти пропадналата заради лошото време в понеделник контрола с Марица. Днес футболистите бяха разделени на „червен” и „бял” отбор. В крайна сметка срещата завърши с победата за „червените” с 4:2. Най много овации обра френският нападател Базил дьо Карвальо. Тъмнокожото острие заби хеттрик и се понрави на около 200 зрители, дошли да видят любимците си.

На трибуните бе седнал и шефът на Локо Пд Коко Динев, който изгледа тренировката и аплодираше всяко добро изпълнение на терена.

Карвальо се разписа на два пъти още в началото, завършвайкипо майсторски начин подавания на Родригес и Керчев. Конкурентът му за място на върха на атаката на Локо Пд - котдивоарецът Саканоко, върна един гол след асистенция на Здравко Лазаров. През втората част дьо Карвальо вкара третия си гол след индивидуална акция, информира "Дарик". По-късно Аргиров засече с глава суперцентриране на Дани Кики и намали. Крайното 4:2 оформи Лазаров от дузпа. Любопитното в случая бе, че след като Електричката реализира, Бонев накара Ерош и Златински също да стрелят от бялата точка, като и двамата не сгрешиха.Христо Бонев използва огледална схема на игра, като и двата отбора действаха в условния вариант 4-2-3-1.

За „червените” през първото полувреме играха: вратар -Себастиан Лучини, от дясно на ляво в защита - Джереми Родригес, Костадин Гаджалов, Юнес Бенжелюн и брат му Самир. Като опорни халфове - Том и Христо Златински, а пред тях - Мартин Керчев. По левия фланг- Дани Кики, отдясно - Драги Коцев, а на върха на атаката бе забит Базил дьо Карвальо.За „белите” редът на играчите бе следният: Киро Акалски на вратата, в защита - Емил Аргиров, Валери Георгиев, Цветан Йотов и Мартин Кавдански, опорни - Николай Чипев и Габор Ерош, пред тях -Георги Петров, отляво -Здравко Лазаров, дясно - Рангел Абушев и напред - Саканоко.През втората част отборите си смениха Самир Бенжелюн и Мартин Кавдански, Керчев и Габор Ерош, Дани Кики и Лазаров. Акалски премина в тима на „червените”, Ставрев застана на вратата на „белите”, а Лучини излезе от игра.

Отстрани на терена обиколки въртяха Пламен Крачунов и Ивайло Герджиков. Двамата не се появиха в игра.

Пенев след болезненото 3:3: Доволен съм