2. Локомотив (Пд)
  3. Локомотив победи грузинския Чикхура с 3:0 (СНИМКИ)

Локомотив победи грузинския Чикхура с 3:0 (СНИМКИ)

Победата се явява подарък за Христо Бонев

Локомотив Пловдив победи грузинския Чикхура Сахкере с 3:0 в контрола № 5 от началото на подготовката. По този начин активът на черно-белите до този момент е 3 победи, 1 реми и 1 загуба.

Двубоят се игра на един от терените на хотел „Мардан Палас“, а победата бе най-добрият подарък за 69-ия рожден ден на почетния президент на клуба Христо Бонев.

Бирсент Карагарен вкара за 2:0 съответно в 20-ата и 30-ата минута. В 40-ата минута капитанът Мартин Камбуров фиксира крайното 3:0.

След почивката черно-белите отново бяха по-активният отбор, но нямаха шанс да отбележат още попадения.

На два пъти и гредата спасяваше отбора на Чикхура след удари на Дани Кики и Гай Мансур.

„Смърфовете“ ще проведат утре само една тренировка, която ще е сутринта, а след това ще имат възстановяване.

Последната контрола на тима в Анталия ще е на 6 февруари срещу лидера в арменското първенство Алашкерт Мартуни.