2. Локомотив (Пд)
  3. Марешки остана впечатлен от вярната публика на Локо (Пд)

Марешки остана впечатлен от вярната публика на Локо (Пд)

Благодаря на публиката, но тези два мача бяха загуба на 4 точки за нас, а не спечелени две, каза собственикът

Новият собственик на Локомотив (Пд) Веселин Марешки сподели след ремито с Литекс, че е останал впечатлен от публиката на отбора, но не е доволен от двете поредни равенства на старта на новия шампионат в А група.

Не съм доволен от резултата, аз с каквото и да се занимавам играя само за победа. По един и същ начин в последната минута на първото полувреме ни вкарват гол, трябва да направим нещо за тая последна минута. Тия два мача са загуба на 4 точки, а не спечелени две”, каза за мача Марешки пред „Канал 3”.

„Смърфовете” направиха 1:1 с Литекс, а Марешки заяви, че е бил впечатлен от агитката на „Лаута”.

Впечатлен съм от публиката, искам да й благодаря. Мисля, че и играчите се справиха добре през второто полувреме,  това е най-доброто от отбора, което съм виждал досега.”

Марешки е говорил с треньора Емил Велев относно трансферната политика. Собственикът призна, че има вероятност да бъдат привлечени нови двама или трима играчи, но е възможно и някой да си тръгне.

„Обсъждахме 2-3 имена, може би ще има някои попълнения, а може би и ще се разделим с някои, които не показаха качества. За момента целта е да стабилизираме отбора. Трябва публиката да идва все повече и повече, като играем по-добре.”