2. Локомотив (Пд)
  3. Набор 2006 поднови първенството с победа и поражение

Набор 2006 поднови първенството с победа и поражение

Момчетата на Тодор Костов постигнаха победа с 4:1 над ФА Пловдив

Отборите на Локомотив набор 2006 подновиха днес шампионата на игрищата в двора на СОУ "Св. Софроний Врачански".

Момчетата на Тодор Костов постигнаха победа с 4:1 над ФА Пловдив, но отстъпиха на Ботев-2 (Пловдив) с 2:0.

В първия мач за деня от 9:00 Локомотив-1 се изправи срещу ФА Пловдив. "Черно-белите" доминираха през по-голямата част от двубоя и с няколко красиви гола заслужено стигнаха до победата с 4:1. Локомотив-1 е на второ място в Първа група с актив от 27 точки.

Във втората среща за днес Локомотив-2 и Ботев-2 се изправиха в спор за първото място във Втора група при набор 2006.

Двубоят започна по-добре за "черно-белите", които имаха няколко добри положения през първото полувреме, но две бързи попадения за Ботев-2 дадоха преднина на съперника. През втората и третата част момчетата на Тодор Костов направиха всичко възможно да стигнат до точка от мача, но двубоят завърши при резултат 2:0. След този двубой Локомотив-2 е на второ място във Втора група с актив от 24 точки.