2. Локомотив (Пд)
  3. Пирин и Локо (Пд) паднаха от втородивизионни отбори

Пирин и Локо (Пд) паднаха от втородивизионни отбори

Пирин (Бл) записа трета загуба в контролните срещи от лятната си подготовка в Банско. Благоевградчани загубиха този път от втородивизионния Несебър с 0:1 в мач, който се игра на стадион "Свети Петър" в Банско. Единственото попадение падна в 88-ата минута след меле в наказателното поле на "зелените" от Благоевград.

През първата част на няколко пъти се откриха възможности пред Борис Кондев и Даниел Пеев от Пирин но шансът и този път им обърна гръб. В средата на първата част Пеев от фаул дори нацели напречната греда но с това футболистите на Пирин се изчерпаха. През втората част, когато Наджи Шенсой подмени изцяло състава нещата съвсем се обърнаха срещу Пирин и това спомогна за тяхната поредна загуба, както и контузиите на Драги Коцев и Калоян Стоянов, които изобщо не се появиха на терена.

Състав Пирин: Макенджиев, Попев, Георгиев, Молдованов, Паланков, Наков, Галчев, Д. Пеев, Д. Младенов, Кондев, Ризов ( Ганев, Р. Михов, Таиров, Туджаров, Хаджигаев).

Досега Пирин изигра пет контроли, като равносметката показва три загуби от Интер (Баку) (0:2), Несебър (0:1), Пирин (Гд) (1:2), равенство (1:1) с Монтана и победа с (1:0) срещу ПФК Банско. Следващата проверка е в сряда с Локомотив (Пд) в Банско.

Смърфовете също днес загубиха от втородивизионен отбор. Те паднаха в Симитли от новака в "Б" група Септември с 2:0. Голвете вкараха Тихомир Костурков в 2-ата минута и Петър Бандев в 53-ата минута на мача.
Пенев след болезненото 3:3: Доволен съм