2. Локомотив (Пд)
  3. Сакатлък с юноша на Локо (Пд)

Сакатлък с юноша на Локо (Пд)

Неприятен дебют за мъжкия тим на Локомотив (Пловдив) направи юношата Георги Петров - Геша по време на контрола срещу Брестник, завършила 1:0, съобщава в-к "7 дни спорт". 19-годишният централен нападател влезе резерва в 50-ата минута. Пет минути преди края обаче Геша се сблъска с Радо Влашев и напусна терена с пукната глава.

Неприятен дебют за мъжкия тим на Локомотив (Пловдив) направи юношата Георги Петров - Геша по време на контрола срещу Брестник, завършила 1:0, съобщава в-к "7 дни спорт". 19-годишният централен нападател влезе резерва в 50-ата минута. Пет минути преди края обаче Геша се сблъска с Радо Влашев и напусна терена с пукната глава.

Интересното е, че това бе втори мач в рамките на 5 мача за Геша. Вчера сутринта той отбеляза хеттрик при победата на юношите старша възраст на Локомотив с 4:0 над Спартак (Пд).

Неофициален дебют за черно-белите направиха и бразилците Тиаго и Рафаел. Единствения гол в мача вкара Красен Трифонов в 58-ата мин. Халфът засече с глава центриране на Том и прехвърли небрежно излезлия вратар на гостите Личев. В 32-ата мин бразилецът Даксон уцели гредата след изстрел от фаул.

В мача участие не взе Георги Божилов. Преотстъпеният от Черноморец централен нападател навехна глезен по време на последната тренировка.

"Донякъде съм доволен от играта, но все още ни липсва агресията, която аз желая", обяви след мача треньорът на Локо (Пд) Иван Маринов.

Пенев след болезненото 3:3: Доволен съм