2. Локомотив (Пд)
  3. Ветераните на Локо (Пд) областни шампиони след разгром над Асеновец

Ветераните на Локо (Пд) областни шампиони след разгром над Асеновец

Асеновец се отказа от правото да играе реванш

Ветераните на Локомотив станаха областни шампиони! Това се случи след разгромна победа с 6:2 над Асеновец (Асеновград) на помощния терен на Лаута, а гостите се отказаха от правото да играят реванш следващата седмица, което направи локомотивци първенци на областта и осигури участието им в републиканското първенство!

Срещата започна с доминация на "черно-белите". След края на първото полувреме и куп пропуски пред вратата на Асеновец, резултата бе само 1:0 за Локомотив. Автор на попадението стана Роберт Петров в 30-та минута. Втората част започна ударно, като в рамките на 20 минути "черно-белите" реализираха цели 4 гола за 5:0 чрез Здравко Лазаров (2) и Атанас Георгиев. Гостите успяха да намалят резултата, като върнаха два гола в рамките на няколко минути за 5:2. Крайното 6:2 оформи Здравко Лазаров с третото си попадение в мача.