2. Локомотив (Пд)
  3. Влади Стоянов: Има такива мачове

Влади Стоянов: Има такива мачове

"Не се получаваше това, което искаме", сподели стражът на Лудогорец

Титулярният вратар на Лудогорец Владислав Стоянов получи почивка в полуфиналния реванш за Купата на България срещу Локомотив (Пд). "Смърфовете" спечелиха с 1:0, но с общ резултат 2:1 "орлите" продължиха към финала, където ще срещна Ботев (Пд).

"Отиваме на финал, нормално е да сме щастливи", сподели Стоянов по Канал 3 секунди преди да се качи на клубния автобус и да потегли, заедно със съотборниците си, към Разград.

"Има такива мачове, в които не се получава това, което искаме."

Стоянов трябваше да гледа от скамейката как колегата му Чворович спасява дузпа на Мартин Камбуров две минути преди края на редовното време.

"Нормално е да се притесниш. Все пак едва ли сме очаквали такова нещо. Имахме достатъчно положения, но за жалост не успяхме да отбележим повече голове", каза още стражът на "орлите".