2. Локомотив (Сф)
  3. Белгиец блести за Локо (Сф) при загуба от Клуж

Белгиец блести за Локо (Сф) при загуба от Клуж

Столичните „железничари” загубиха първата си контрола в Турция с 2:3

Отборът на Локомотив (София) загуби с 2:3 от Клуж в първата си контрола в Турция. И двата гола за тима на Стефан Генов бяха отбелязани от белгиеца Раул, докато попаденията за Клуж вкараха Лунгу, Нику и Тиладжи.

Румънците поведоха в резултата в 31-вата минута. Столичните „железничари” не успяха да оставят Лингу в изкуствена засада, футболистът на Клуж излезе в удобна стрелкова позиция и откри. Само три минути по-късно Раул изравни. Маркиньос изведе белгиеца, който технично прати топката покрай вратаря за 1:1.

През втората част паднаха нови три попадения. Румънците излязоха напред в резултата в 53-тата минута след удар с глава на Нику. Локомотив изравни в 80-ата с втория гол на Раул в срещата. След центриране на Гаел белгиецът засече точно топката и за втори път анулира аванса на Клуж.

В следващата минута падна и победното попадение за румънския тим. Негов автор бе Тиладжи, като щабът на българите скочи срещу съдията претенции за засада при головата атака, но съдията зачете попадението.

Стартов състав на Локомотив (София): Галев, Гаров, Бранеков, Махамат, Хаджиев, Иванов, Том, Димитров, Раул, Трифонов, Маркиньос
Резерви: (Митрев, Матютю, Дюлгеров, Илиев, Цанков, Джиби, Гаел и Генов).
Новият в Локо (Сф): Нямам търпение да започна да играя (ВИДЕО)