2. Локомотив (Сф)
  3. Локо (Сф) победи Малеш с 2:0 (снимки)

Локо (Сф) победи Малеш с 2:0 (снимки)

Локо (София) победи втородивизионния Малеш (Микрево) с 2:0 в контролна среща, която се играе в Дамяница, предаде репортер нa Novsport.com. Два гола през първото полувреме вкара Младен Стоев - Маджо.

Всички положения през първата част бяха пред вратата на тима от Микрево. След почивката треньорът на "железничарите" Антон Велков смени постепенно почти целия си състав. Това се отрази на играта на „железничарите”, които направиха два пропуска.

Първото положение беше в 20-ата минута, когато Младен Стоев изведе Даниел Пеев зад отбраната, но ударът на бившия славист беше отразен блестящо от вратаря Васил Василев-Дзоф.

Две минути по-късно Павел Петков напредна отдясно, центрира в наказателното поле и Владо Манчев с глава стреля встрани от вратата.

В 28-ата минута Петков беше изведен на голова позиция, но се забави и със слаб удар стреля покрай дясната греда в аут.

В 33-ата минута след грешка в отбраната на Малеш, Даниел Пеев отне топката, последва извеждащ пас към Младен Стоев-Маджо и той с шут под плонжа на Василев вкара за 1:0.

В 38-ата минута Владо Манчев стреля със силен удар по диагонала, но вратарят изби.

Минута по-късно Младен Стоев открадна топката,  разходи се през центъра на отбраната на Малеш и с хубав, много елегантен прехвърлящ удар вкара за 2:0.

Второто полувреме ще се запомни с двата последователни пропуска на Павел Петков в 61-ата минута. Най-напред резервният вратар Захари Димитров парира удара му с крак в наказателното поле, а при следващата атака футболистът на Локо стреля над вратата.

Единственото положение за Малеш, най-чистото, пропиля в 78-ата минута Юлиян Колушев. Тогава след центриране отдянсо на Марин Георгиев Колушев засече с коляно топката, но тя излезе встрани от вратата.

В четвъртък Локо (Сф) ще играе с Ботев (Враца) в Сандански.

Локо (Сф): Михайлов, Пеев, Стоев, Манчев, П. Петков, Манолов, Юли Петков, М. Димитров, Бранеков, Велков, Гаров (Милчев, Върбанов, Коев, Ат. Георгиев, Св. Петров, Велев, Добрев, Величков, Павлов, Анд. Атанасов)

Малеш: Василев, Кепов, Сандев, Стоянов, М. Станков, Колушев, Ат. Атанасов, Жежев, Сакаджийски, Мицански, Дичев (Димитров, М. Георгиев, Б. Станков, Николов, Веселински)
Новият в Локо (Сф): Нямам търпение да започна да играя (ВИДЕО)