2. Локомотив (Сф)
  3. Локо София постигна нова разгромна победа

Локо София постигна нова разгромна победа

"Железничарите" победиха с 10:1 Банкя при "гостуването" на своя стадион

Локомотив (София) победи с 10:1 отбора на Банкя в среща от 21-ия кръг на СРГ-Север. Двубоят се игра на стадион Локомотив, но домакини бе Банкя.

През първото полувреме Локомотив отбеляза 6 безответни гола. Първи отбеляза Николай Велков след грешка в отбраната на домакините. Втория гол бе дело на Бонев. Калоян Ангелов направи 3:0, а Георг Василев бе точен за четвъртото попадение. Ангелов се разписа още още един път до почивката за 5:0. За 6:0 се разписа Костадин Велков.

Второто полувреме Локомотив намали оборотите, а Банкя отбелязаха почетния си гол в 87-та минута чрез Стамен Тодоров. За Локомотив се разписаха още Росен Йорданов, Борис Мидилев, а Ангелов оформи своя хеттрик.

Локо (Сф) е първи в класирането с актив от 57 точки. Втори е Спартак (Подгумер) с 36. Банкя е седми с 23.

Новият в Локо (Сф): Нямам търпение да започна да играя (ВИДЕО)