2. Локомотив (Сф)
  3. Преди Беласица - Локомотив (Сф) австрийският рефер Щухлих е свирил Левски - Сиони

Австрийският рефер Фриц Щухлих в действителност е свирил двубоя от 19-ия кръг на „А” група през сезон 2006/2007 между отборите на Беласица (Петрич) и Локомотив (Сф), каквото се чува от записа с гласа на Иван Леков, в който той обявява двубоя за уговорен.

Австрийският рефер Фриц Щухлих в действителност е свирил двубоя от 19-ия кръг на „А” група през сезон 2006/2007 между отборите на Беласица (Петрич) и Локомотив (Сф), каквото се чува от записа с гласа на Иван Леков, в който той обявява двубоя за уговорен.Срещата на 21 март 2007 г. завършва с победа за Локомотив след обрат от 0:1. Тогава настоящият играч на ЦСКА Маркиньос открива резултата в полза на Беласица (17-а минута), но с голове на Цветан Генков (22-а) и Калоян Караджинов (78-а) „железничарите” обръщат двубоя пред 1500 зрители на стадион „Цар Самуил”. Тогава реферът Щухлих остава потресен от състоянието на стадиона в Петрич.

По това време на шампионата Локомотив е с равен брой точки с ЦСКА – по 45, като лидер е Левски с 48. 4-ият Литекс обаче е далеч след „железничарите” - на цели 10 пункта (35 точки). Ето защо изглежда нелогична уговорка, още повече че Беласица се намира на 12-ото място с 19 точки преди въпросния мач и реално се бори за оцеляване. В крайното класиране петричани завършват 8-и.

Австрийски рефер е ръководил мача Албания -­ България от квалификациите в група G за Евро'2008 по футбол. Няколко месеца преди това Щухлих свири Беласица -­ Локомотив (Сф).

Малко повече от година преди това австриецът свири и първия мач между Левски и Сиони за влизане в групите на Шампионската лига. Той бе на път да прекрати двубоя, заради множеството бомби, хвърлени от синята агитка в началото на второто полувреме. Тогава мачът бе спрян за около 10 минути, докато обстановката не се успокои. Мачът продължи нормално едва след намесата на Наско Сираков и Емил Велев. Тогава УЕФА наказа “сините” с рекордна глоба заради изстъпленията на феновете.

Новият в Локо (Сф): Нямам търпение да започна да играя (ВИДЕО)