2. Локомотив (Сф)
  3. Слаб Локо (Сф) падна от македонци

Слаб Локо (Сф) падна от македонци

Локомотив (Сф) претърпя първо поражение на турска земя. След като регистрираха три равенства 1:1, днес „железничарите” паднаха от македонския Работнички с 0:1. Тимът на Диян Петков беше подкрепян от агитка от 12 човека на „Аркадия спорт сентър” в Белек, Анталия.

Единственото попадение в днешния двубой падна в 22-ата минута, когато Горанов сбърка за пореден път, което позволи на Андонов да излезе сам срещу Пейков и с шут покрай него прати топката в мрежата.

До почивката играта бе двуостра, като в 40-ата минута македонците претендираха за дузпа след сблъсък между Лахчев и футболист на Работнички. Пейков пък предотврати сигурен втори гол в полза на символичните гости.

Слабата първа част накара Диян Петков, който често подвикваше на своите играчи, да направи 6 смени за втората част. Теренът напуснаха Пейков, Димитров, Горанов, Писаров, Дафчев и Йорданов.

Това донякъде даде резултат и Локо (Сф) се активизира. Българите обаче трудно създаваха положения, а след 60-ата минута започнаха да прехвърчат искри между играчите на двата отбора. С наближаването на края Рабочнички пък започна да бави играта. Въпреки това в 89-ата минута Романов сложи топката на главата на Идриси, който обаче стреля право в ръцете на вратаря.

Така Локо Сф приключва лагера си в Турция с три равенства и една загуба. Утре „железничарите” пътуват за България.

Локо Сф: Пейков, Димитров, Добрев, Лахчев, Върбанов, Манолов, Горанов, Романов, Писаров, Дафчев, Йорданов

През втората част се появиха: Галев, Гаров, Дяков, Джонсън, Идриси, Караджинов, Кларънс

Новият в Локо (Сф): Нямам търпение да започна да играя (ВИДЕО)