2. Локомотив (Сф)
  3. След ЦСКА, Атромитос победи и Локо София в контрола

След ЦСКА, Атромитос победи и Локо София в контрола

Гръцкият участник в Лига Европа постигна минимален успех в Правец

След като миналата събота отборът на Атромитос победи ЦСКА с 2:0, днес гръцкият участник в Лига Европа постигна успех и срещу тима на Локомотив София, но този път само с 1:0.

Двубоят се състоя в Правец, където гърците провеждат финалния етап на своята подготовка.

След равностойна игра и нулево равенство през първата част, Дани Пеев бе близо до откриване на резултата след почивката, но в 65-ата минута, останал сам срещу вратаря на гостите, не съумя да го преодолее.

Мартин Димитров получи втори жълт картон в 79-ата минута и преждевременно се оттегли към съблекалните. Приятелският характер на срещата позволи на негово място да се появи Павел Петков. Преди да бъде извършена смяната обаче, "железничарите" проспаха атака на Атромитос в 80-ата минута, завършила с точен удар от петнайсетина метра на Анастасиу.

Въпреки че веднага след това численото равенство на терена бе възстановено, "червено-черните" не съумяха да върнат попадението в оставащите минути до края на срещата.

Последната проверка на Локомотив преди началото на новия сезон ще бъде на 4 август от 18 часа в "Надежда" срещу втородивизионния Раковски. Това ще бъде и официалното представяне на отбора за идната кампания.

Състав на Локомотив: Михайлов, Върбанов, Велков, Бранеков, Добрев, М. Димитров, Гаджев, Пеев, Борносузов Манолов, Д. Илиев (Велев, Павлов, Стоев, П. Петков)

Новият в Локо (Сф): Нямам търпение да започна да играя (ВИДЕО)