2. Локомотив (Сф)
  3. Втора поредна победа за Локо (Сф) в контролите

Втора поредна победа за Локо (Сф) в контролите

Стефан Генов изпробва Иво Иванов и италиански нападател

Локомотив (Сф) победи третодивизионния Сливнишки герой с 2:0 в контрола, която се игра на стадиона в столичния квартал Драгалевци.

Даниел Генов преди почивката и крилото Антонио Цанков в края на мача осигуриха успеха на железничарите, докато в последните секунди попадение на Кристиан Кочилов от Сливнишки герой не беше зачетено.

Старши треньорът на железничарите Стефан Генов не можеше да използва Гаел Нлундулу, Азрак Махамат, Жан-Баптист Якасонго, Румен Трифонов и Петър Димитров. На проби пък е бившият футболист на тима Иво Иванов, който за последно риташе в Любимец.

Дебют за Локомотив направи още един играч на проби Пио Импилиатели, през миналата година играл за Шумен в Б група. Централният защитник Милан Йованович и централният нападател Крум Бибишков пък вече не са част от отбора, тъй като напуснаха.

Те депозираха молбите си в БФС за прекратяване на договорите по вина на клуба заради неплатени суми по договорите. Локомотивци бяха по-активни от самото начало на мача, но гостите от фаул затрудниха веднъж Галев.

Минута преди края на първото полувреме Даниел Генов откри резултата, прехвърляйки вратаря Борислав Стоянов, който излезе неразчетено. През второто полувреме Локомотив заигра много по-силно и агресивно, като атаките пред вратата на аматьорите бяха една след друга.

С пропуски се отличиха Импалиатели, Цанков на два пъти и Елтон Бокецу, след чийто удар топката се разходи пред голлинията, но нямаше кой да я довкара. Три минути преди края на мача Цанков се реваншира за пропуските си, след като сам си открадна топката от ляво, нахлу в наказателното поле и завърши с точен изстрел- 2:0

Локо (Сф): Галев, Елтон, Ранджелович, Дюлгеров, К. Хаджиев, Ив. Иванов, Том, Писаров, Маркиньос, Генов, Импалятели (Кацарев, Митрев, Гаров, Матютю, Д. Илиев, Цанков, Бангеев, Гогов, Славчев, Велковски, Йочев)

Сливнишки герой: Стоянов, Георгиев, Величков, Малковски, Гурков, Кочилов, Цветков, Николов, Петров, Цаковски, М. Хаджиев