2. Миньор (Пк)
  3. Миньор с първо равенство в Турция

Миньор с първо равенство в Турция

"Жълто-черните" изпуснаха победата срещу Дачия за 0:0

Отборът на Миньор (Перник) направи нулево реми с румънския Дачия в контролна среща играна в Турция, предаде кореспондент на Novsport.com. Това е първо равенство за тима на Стойчо Стоев от началото на подготовката в южната ни съседка. Преди това „чуковете” победиха с 5:3 Колхети (Грузия) и с 3:1 втория отбор на  Динамо (Букурещ).

В мача срещу Дачия тимът от Перник определено изпусна победата. В 6-ата минута Бенрандам получи пас от Укечукво в наказателното поле и с удар от точката за дузпа позволи румънския страж Попеску да отрази удара.

В средата на полувремето футболистите на двата отбора се хванаха за гушите. Мелето бе предизвикано от нарушение на Цветков срещу Йонеску.

През втората част отново най-чистото положение беше за Миньор. В 64-ата минута футболистите на Миньор разиграха заучено положение от фаул, топката попадна в привлечения през лятото от Пирин Иван Михов, който от непосредствена близост стреля над вратата.

Малко преди края и Крум Бибишков пропусна да се разпише и срещата завърши 0:0.

МИНЬОР:
Чворович, Марков, Михов, Христозов, Бомела, Цветков, Илиев, Укечукво, Ариби, Бенрамдан, В.Иванов (Банков, Стойчев, Хаджиев, Тодоров, В. Василев, М. Василев, Йорданов, Павлов, Бибикав, Траянов, Том)

Марек помоли Перник да тренира на Стадиона на мира

Общинарите в Перник ще решават каква да е цената за ползване на сесия утре

Коматево посреща финала за Купата на Аматьорската футболна лига

Верея и Миньор ще спорят за отличието

Стойчо Стоев: Миньор Перник ми помогна много

Един състав винаги има нужда от но­ви лица, имаме набелязани футболисти и вече водим разговори с тях, заяви Стоев

Общинският съвет в Перник прекрати концесията на Миньор 1919 за стадион "Звезда"

Футболният клуб не превеждал договорените 10 000 лева на година и не създал работни места

Наказаха Миньор Перник с лишаване от домакинство

Наказанието ще бъде изтърпяно на двубоя срещу Велбъжд Кюстендил, който е на 6 април

Фенове на Миньор сътвориха поредния екшън в Перник

Тези, които отговарят за носилката - Готвачо и Пожаро, също са налетели към пейката на гостите, споделиха очевидци за Novsport.com