2. Миньор (Пк)
  3. Миньор завърши със загуба лагера в Банско

Миньор завърши със загуба лагера в Банско

"Чуковете" отстъпиха с 2:3 пред кипърския Арис (Лимасол)

Отборът на Миньор (Перник) загуби с 2:3 от кипърския Арис (Лимасол) в контролна среща, играна на комплекс „Пирин” край Банско, предаде кореспондент на Novsport.com.

На два пъти „чуковете” повеждаха в резултата, но вкрая на мача кипърският тим стигна до пълен обрат.Миньор поведе в 43-ата минута на мача.

Тогава нападателят  Крум Бибишков напредна по десния фланг и със силен изстрел по тревата в обратния ъгъл на вратаря вкара за 1:0. Венци Василев пропусна да се разпише секунди преди това.

Пет минути след подновяването на играта Арис (Лимасол) изравни за 1:1. В 57-ата Борислав Стойчев с глава отново изведе своите напред в резултата.. В 65-ата и 72-ата минути футболистите от Кипър вкараха още два безответни гола за крайното 2:3 в тяхна полза.

Веднага след проверката приключи лагерът на „чуковете” в Банско. Преди днешната контрола в планинския курорт Миньор записа победи с 4:2 и 2:1 срещу Черно море и Спартак (Плевен) и направи нулево реми с албанския Беса.

В събота от 18.00 часа в Перник е официалното представяне на Миньор с контрола срещу Септември (Симитли).

Марек помоли Перник да тренира на Стадиона на мира

Общинарите в Перник ще решават каква да е цената за ползване на сесия утре

Коматево посреща финала за Купата на Аматьорската футболна лига

Верея и Миньор ще спорят за отличието

Стойчо Стоев: Миньор Перник ми помогна много

Един състав винаги има нужда от но­ви лица, имаме набелязани футболисти и вече водим разговори с тях, заяви Стоев

Общинският съвет в Перник прекрати концесията на Миньор 1919 за стадион "Звезда"

Футболният клуб не превеждал договорените 10 000 лева на година и не създал работни места

Наказаха Миньор Перник с лишаване от домакинство

Наказанието ще бъде изтърпяно на двубоя срещу Велбъжд Кюстендил, който е на 6 април

Фенове на Миньор сътвориха поредния екшън в Перник

Тези, които отговарят за носилката - Готвачо и Пожаро, също са налетели към пейката на гостите, споделиха очевидци за Novsport.com