2. Монтана
  3. Балджийски: Ако за вас представянето на Монтана е изненада, за нас в отбора не е

За мен Лудогорец е фаворитът да стане шампион, казва халфът на Монтана

Халфът на Монтана Борислав Балджийски счита Лудогорец за основен фаворит за титлата в "А" група. Новакът в елита завърши 1:1 на собствен терен срещу шампионите от Разград в четвъртия кръг от първенството в петък, като продължи силното си представяне от началото на сезона, в който допусна само едно поражение от четири срещи и с 5 точки заема петото място в подреждането.

"Всички отбори, срещу които играхме досега (Берое, Ботев Пловдив, Литекс и Лудогорец), са много добри, но за мен Лудогорец е фаворитът да стане шампион. Ние излизаме във всеки мач, за да се надиграваме и да покажем добър футбол", каза юношата на Левски.

"Не смятам, че представянето ни до момента е изненада. Ако за вас журналистите е, то за нас в отбора това не е така", добави Балджийски.

Монтана гостува в следващия кръг на Левски, а бившият младежки национал е категоричен, че отборът му ще дойде на "Герена" със самочувствие.

"Отиваме за победа. На терена ще видим кой е по-добрият отбор и нека той победи", заяви той.
ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...