2. Монтана
  3. Берое 2000 на четвъртфинал след драма

Берое 2000 на четвъртфинал след драма

Заралии победиха Монтана с 4:1

Съставът на „Берое“ 2000 се класира за четвъртфиналите на Републиканското първенство, след като победи „Монтана“ с 4:1 в реванша. В първия двубой момчетата на Сидер Димитров загубиха с 3:1, но днес съумяха да наваксат изоставането.

Беройци започнаха вихрено срещата и реализираха две попадения още до 7 минута. Точни бяха Габриел Желязков и Стоян Вергиев. След головете домакините продължиха да търсят нужните попадения, но не съумяха да отбележат, въпреки многобройните положения за гол. За сметка на това „Монтана“ намалиха резултата с гол в 26-та минута. Попадението стъписа домакините и полувремето завърши по този начин – 2:1

През втората част „Берое“ продължи с натиска в търсене на гол, който да изравни общия резултат. Това стана факт в 60-та минута, когато Денис Станчев реализира за 3:1. Усилията и желанието за победа на „зелените“ даде резултат в последната минута на двубоя, когато Божидар Димитров отбеляза безценното попадение, което изпрати тима на четвъртфиналите.

Жребият за четвъртфиналите ще се тегли на 10 юни (сряда) от 11:30 ч. в София. Първите срещи са насрочени за 13 юни (събота), а реваншите три дни по-късно – 16 юни.

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...