3. Четвърто поред реми за Монтана в Турция

Четвърто поред реми за Монтана в Турция

Съставът на Емил Велев направи 1:1 с грузинския първодивизионен Мерани

Отборът на Монтана записа четвърто поредно равенство на лагера си в Турция.

Съставът на Емил Велев завърши 1:1 срещу грузинския първодивизионен Мерани пред погледа на кмета Златко Живков и секретаря на общината Мариус Конов.

През първото полувреме българският тим имаше инициативата и в 14-та минута хубав удар на Иван Стоянов мина на сантиметри от вратата.

Малко по-късно Георги Пашов беше близо да си отбележи автогол, но стражът Ивайло Василев внимаваше.

Грузинците поведоха в 39-та мин. след центриране от статично положение. Тогава една изчистена топка попадна в крака на Джамаия и той я прати със силен удар под напречната греда.

На почивката в Монтана бяха направени редица промени, а в 67-ата минута монтанци получиха дузпа, отсъдена за нарушение срещу Сергей Георгиев. Георги Ангелов бе точен и оформи крайното 1:1.

В 85-ата минута пък новото попълнение Цветан Варсанов, който бе влязъл по-рано в игра, бе изведен сам срещу вратаря, но пропусна.

Стартов състав на Монтана: Ивайло Василев, Георги Пашов, Иван Михов, Раиф Мурадов, Асен Георгиев, Георги Ангелов, Христофор Хубчев, Оливие Боне, Иван Минчев, Иван Стоянов, Иван Коконов (Йордан Тодоров, Владимир Мичев, Станислав Генчев, Сергей Георгиев, Здравко Лазаров, Цветан Варсанов).

Монтана -Mерани (Грузия) 1:1
ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...