2. Монтана
  3. Даниел Гаджев: Индивидуални грешки ни попречиха да бием

Даниел Гаджев: Индивидуални грешки ни попречиха да бием

Капитанът на Монтана Даниел Гаджев остана разочарован от загубата с 0:3 от Левски в последния 15-и кръг на есенния полусезон в „А“ група

Капитанът на Монтана Даниел Гаджев остана разочарован от загубата с 0:3 от Левски в последния 15-и кръг на есенния полусезон в „А“ група. Двубоят се игра на стадион „Огоста“, а според Гаджев индивидуални грешки за попречили на тима му да стигне до победата.

„Неприятна загуба за нас, защото според мен играхме добре, резултатът не отговаря на показаното на терена. Индивидуални грешки ни попречиха да победим в този мач. Не знам защо започнахме толкова плахо, бяхме много мотивирани преди двубоя, но се видя, че бяхме стъписани в самото начало. Мисля, че през второто полувреме ги натиснахме много, въпреки че нямахме кой знае какви положения. Не си изпълнихме плана до края на полусезона, защото в момента имаме 16 точки, а целта бе 19-20. Достигнал съм тавана на развитието си тук, вече 3 години играя на едно постоянно ниво и смятам, че е време да премина в друг отбор“, каза Гаджев след края на двубоя.
ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...