2. Монтана
  3. Джамбазки обвини Мурадов: Не може по тоя абсолютно глупав начин да оставиш момчетата да се мъчат

Оставам докато се намери постоянен треньор, срещу ЦСКА няма какво да изгубим, казва временният треньор на Монтана

Временният треньор на Монтана Атанас Джамбазки обвини изгонения Раиф Мурадов за изпуснатия шанс за победа над Дунав след 1:1 в Разград в 10-ия кръг на Първа лига. Защитникът получи жълт картон за разкарване на топката, а по-малко от минута след това задържа с ръце Будинов на фланга и беше изгонен.

„Червеният картон... тоя футболист беше контузен, няма право да изкара за две минути два жълти картона. След червения картон се наруши нашата постройка. Ще има последици, не може толкова безотговорно да остави момчетата да се мъчат близо 25 минути и повече. Не може по тоя начин, глупав, по абсолютно глупав начин да си изкараш червен картон”, разгневи се Джамбазки на своя играч след мача пред Диема спорт 2.

Той посочи, че Монтана има много кадрови проблеми и въпреки това отборът е пропуснал отлични възможности да спечели.

„Какво да ви кажа, имахме идеални ситуации да решим мача и през първото, и през второто полувреме. Пуснахме умишлено Дунав да води играта, за да може тяхната защита да излезе по-високо и да разчитаме на контраатака. С контузии играха през втората част и Васев, десен бек игра накрая Сергей Георгиев. Бях принуден Шоко да го върна вляво, защото няма кой. Полюткин и той игра с контузия. Стивън Петков и Дяков още не са възстановено. Поздравявам отбора за себераздването и концентрацията. Малко не ни достигна да вземем три точки. Имаме проблеми в зоната на левия бек. Гръкът, който игра последните няколко мача е контузен, ще видим как ще се окомплектоваме”.

Изравнителният гол на Дунав, докато Полюткин лежеше контузен, бе наречен „наивен” от Джамбазки.

„Имаме само един човек на проби, тая седмица ще се прецени за него. Отборът още трябва да повярва е себе си. Имаше паднал човек, трябва да се изкара топката, а те продължават да играя и от там ни вкараха гола. Трябва да се внимава, защото нашите играчи много наивно спряха да играят”.

Той остава начело на отбора, докато клубът намери постоянен треньор.

„Разбрал съм се с ръководството временно да изпълнявам тая функция, докато ръководството намери друг треньор. Ще седнем да разговаряме кога да се случи това, преценихме няколко мач да ги водя. Чапаев е младо 20-годишно момче, като за първи мач съм доволен. Липсва му опит”.

Според него, Монтана няма какво да губи в следващия мач срещу ЦСКА-София.

„Ще видим с какво ще имаме здраво. ЦСКА е добър сериозен отбор с добра организация, отиваме да играем футбол, не се притесняваме и това ще разговарям с футболистите,. Няма какво да загубим в този мач каквото и да се случи, само можем нещо да спечелим.

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...