2. Монтана
  3. Монтана надигра с 2:0 Малеш под порой и гръмотевици в Банско

Монтана надигра с 2:0 Малеш под порой и гръмотевици в Банско

Неофициален дебют за Монтана направи Димитър Коемджиев

Монтана започна с победа втория си лагер от лятната подготовка в Банско, предаде кореспондент на Novsport.com.

Възпитаниците на Стефан Грозданов се наложиха с 2:0 над втородивизионния Малеш (Микрево) в контрола среща играна на комплекс „Пири”. Двубоят се игра под непрестанен дъжд и гръмотевици, на моменти дори прехвърчаше и градушка. Въпреки това срещата не бе прекратявана.

Янко Сандански откри резултата в 22-ата минута след удар около 20 метра. В края на двубоя в 87-ата минута другият бивш футболист на Пирин Борис Кондев бе съборен в наказателното поле на Малеш от Румен Сандев и бе отсъдена дузпа в полза на Монтана, която бе превърната в гол от Луис Едуардо.

Неофициален дебют за Монтана направи Димитър Коемджиев. Бившият капитан на Пирин все още изостава в подготовка и за това игра само едно полувреме.

Друг от Пирин, преотстъпеният от ЦСКА в Монтана Александър Дюлгеров, пропусна контролата заради простудно заболяване.

Следващата контрола на Монтана по време на лагера в Банско е на 23 юли (събота) от 18.00 часа отново на комплекс Пири срещу Славия.

Монтана: Аршинков, Мечечиев, Копаранов, Личков, Коемджиев, Сандански, Чипев, Св. Кондев-кап., Андерсон, Чурчински, Аврамов (Хр. Иванов, Трифонов, Гаджев, Илиев, Мичев, Луис Едуардо, Б. Кондев, Й. Тодоров);

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...