2. Монтана
  3. Монтана с второ поредно реми в Турция (ВИДЕО)

Монтана с второ поредно реми в Турция (ВИДЕО)

Балджийски вкара хубав гол за крайното 1:1 с Петролул

Монтана завърши 1:1 с румънския Петролул (Плоещ) във втората си контрола от зимния лагер в Турция.

Спарингът се игра в Белек, а в средата на първото полувреме Бенга от румънците бе изгонен, тъй като фаулира откъсващ се футболист на последния в „А” група.

На неговото място обаче влезе друг негов съотборник. Резултатът бе открит от Маринеску в 70-та минута, когато той се разписа от дузпа, отсъдена за нарушение на Асен Георгиев срещу Паолучи.

Борислав Балджийски пък изравни в 81-та минута с атрактивен прехвърлящ удар и така оформи крайното 1:1.

Това бе третата подготвителна контрола на Монтана. Първата бе в България срещу Кариана (Ерден) и беше спечелена с 3:1. Последва нулево реми с Александрия (Украйна), а последният уреден към момента спаринг е на 30 януари срещу чешкия Дукла (Прага) в Турция.

Монтана – Петролул 1:1

0:1 Маринеску (‘70, д.)
1:1 Балджийски (‘81)

Стартови състави:

Монтана: Ивайло Василев, Йордан Тодоров, Асен Георгиев, Георги Ангелов, Христофор Хубчев, Станислав Генчев, Оливие Боне, Борислав Балджийски, Георги Пашов, Иван Стоянов, Здравко Лазаров
Резерви: Павел Здравков, Цветан Версанов, Иван Минчев, Сергей Георгиев, Набил Елжани, Владимир Мирчев, Ачили Анани, Християн Илиев

Петролул: 12. Попеску, 86. Бенга, 93. Миселарику, 3. Инез, 6. Пулхач, 10. Гереро, 5. Бушча, 21. Лесомиер, 20. Варга, 9. Паолучи, 18. Мареш
ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...