3. Монтана се разделя с френския си Бориско

Монтана се разделя с френския си Бориско

Бившият играч на Сервет Женева ще разтрогне договора си с монтанския клуб по взаимно съгласие

Монтана се раздели с френския си централен защитник Дегуе Борис. Бившият играч на Сервет Женева ще разтрогне договора си с монтанския клуб по взаимно съгласие. Бориско, както го кръстиха феновете, бе доведен на стадион „Огоста” в началото на февруари от мениджъра Мирчо Димитров.

Въпреки респектиращата си физика 26-годишният футболист записа едва 47 минути игра в първенството. Той се появи като тактическа смяна в 88-та минута в домакинската среща с Ботев Враца, заменяйки Мирослав Антонов. После ст. треньорът на монтанци Атанас Атанасов го пусна титуляр срещу Литекс, но на полувремето на мача на негово място влезе Мартин Сечков.

Интересното е, че и двете срещи бяха спечелени от Монтана, а отборът записа загуби от Левски, Черно море и Миньор в останалите три мача на стадион „Огоста”, в които Дегуе Борис не взе участие.

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...