3. Монтана се разделя с трима

Монтана се разделя с трима

Бала, Чипев и Иван Иванов ще разтрогнат по взаимно съгласие

Монтана се разделя с трима футболисти. От стадион „Огоста” си тръгват полузащитниците Николай Чипев, Иван Иванов и бразилският нападател Данило Соуса Монис-Бала. И тримата ще разтрогнат договорите си с клуба по взаимно съгласие. Триото бе привлечено на стадион „Огоста” през лятото, но не попада в сметките на старши треньора Атанас Джамбазки, съобщава "Червен картон".

Николай Чипев (9 мача, 810 минути) бе неизменен титуляр при Кузмановски, но след идването на Джамбазки дори не попадаше в разширения състав.

Иван Иванов дойде в Монтана от втородивизионния Ботев (Гълъбово), игра пълни 90 минути в три срещи за първенство и още в две за Купата на България. В тях 24-годишният халф явно не успя да впечатли ръководството, че заслужава мястото си в отбора.

Данило Соуса Монис-Бала бе най-голямата загадка. Куршума бе представен от мениджърския тандем Мирчо Димитров-Джери Перейра като бъдещата звезда на Първа професионална лига, но се контузи още по време на лятната подготовка, след това получи на два пъти още травми. Приносът му за Монтана е: 2 мача, общо 45 минути игра, 1 гол (срещу Локомотив Горна Оряховица 2:4).

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...